Biežāk uzdotie jautājumi

Šeit atradīsi atbildes uz biežāk uzdotajiem jautājumiem. Ja radušies papildus jautājumi, sazinieties rakstot uz  netfit@netfit.lv.

NETFIT atbalsta darba laiks ir no plkst. 9:00 līdz 17:00 darba dienu ietvaros.

NETFIT video treniņu platforma sniedz Tev iespēju trenēties no mājām! Šeit atradīsi plašu treniņu video piedāvājumu, kas aptvers dažādus treniņu veidus – Spēka, Kardio, Body&Mind u.c.

Ja esi MyFitness biedrs, autorizējies NETFIT lapā ar savu MyFitness lietotājvārdu un paroli*, veic apmaksu par NETFIT un izbaudi treniņus! *Lietotāja vārds ir Tavs e-pasts. Ja esi piemirsis paroli, dodies uz www.myfitness.lv spied uz “Aizmirsāt paroli?”

Ja neesi MyFitness biedrs, aktivizē plānu NETFIT lapā, izvēloties sadaļu “Neesmu MyFitness biedrs”. Pēc plāna aktivizēšanas, uz e-pastu saņemsi lietotājvārdu un paroli.

Jā, reizi mēnesī NETFIT video bibliotēka tiks papildināta ar dažāda veida treniņiem.

Jā, izmēģini NETFIT 7 dienas bez maksas.

NETFIT mēneša abonementa maksa ir 9.95 €.

Lai piekļūtu NETFIT pilna izmēra video, ir jāaktivizē 7 dienu bezmaksas periods. Ja bezmaksas perioda laikā plānu neatceļat, tad tiek veikts 9.95 € maksājums par mēnesi uz priekšu. Nākamais maksājums no Jūsu kartes tiks veikts jaunā perioda sākumā, par nākošo mēnesi. Atteikties no šī pakalpojuma iespējams www.netfit.lv savā lietotāja zonā.

Pieeja pilna garuma video tiek piešķirta pēc pievienošanās NETFIT platformai. Skatīt jautājumu “Kā es varu pievienoties NETFIT?”

Treniņu video garums ir vidēji 25 – 30 min.

NETFIT abonementu vari atcelt jebkurā laikā. Lai atceltu NETFIT abonementu, autorizējies, dodies uz “Mani plāni” un spied “Atcelt”.

NETFIT nav pieejams pārskats par apskatītajiem video treniņiem. Veicot apmaksu par NETFIT, uz e-pastu tiek nosūtīta apstiprinājuma ziņa, kas papildināta ar dokumentu par rēķina apmaksu, ko var iesniegt apdrošinātājam. Tas ir apstiprinājums no NETFIT, ka tika veikta apmaksa par online nodarbībām.
Aicinām individuāli precizēt jautājumu par izmaksu segšanu pie sava apdrošinātāja.

Chromecast
Lai translētu video uz Google Chromecast ierīces, Android TV ierīces vai tādas ierīces, kurai uzstādīts Chromecast, sāciet atskaņot video, ar kursoru izvēlieties Chromecast ikonu un atlasiet vēlamo ierīci. Plašāka informācija par Google Chromecast uzstādījumiem ir atrodama šeit.

AirPlay
Lai translētu video Apple TV vai citā ierīcē, kurā ir AirPlay, sāciet atskaņot video, ar kursoru izvēlieties AirPlay ikonu un atlasiet vēlamo ierīci. Plašāku informāciju par Apple AirPlay un iestatīšanu varat atrast šeit un šeit.

Tev ir iespēja pievienot jaunu maksājuma karti savā profilā sadaļā “Saglabātās kartes”. Ņem vērā, ka, ja kartes termiņš ir mazāk kā mēnesis, Tev to neizdosies pievienot.